Irisdiagnostika a aurická typologie

OČI JSOU MAPOU NAŠEHO TĚLA

Příroda nás obdařila vyjimečným orgánem, který zaznamenává každou událost odehrávající se v našem organismu. Tímto orgánem je naše oko. Svým napojením na nervový systém nám vytváří mapu ve formě znamének v oční duhovce.
Irisdiagnstika tato znaménka čte a využívá k určení stavu našeho organismu.

Jde o metodu bezbolestnou, je vhodná pro každého , kdo se chce dozvědět podrobnosti o svém zdravotním stavu, nebo předejít zdravotním problémům.
Vyšetření trvá 10 minut, bez rentgenu a chemie. Odhalí stav všech orgánů v těle, i těch geneticky slabších. Zjistí příčiny nemocí a může předejít možnému onemocnění.

Aurická typologie

Aura je elektromagnetické pole, které vyzařuje z veškeré hmoty. Umělci v průběhu věků zobrazovali auru jako světelný kruh nebo zářící světlo, které se objevuje kolem hlavy či těla. Jedná se o první energetickou vrstvu okolo éterického těla, která se nemění po celý život, stejně tak jako se nemění krevní skupina.

V aurické typologii rozlišujeme 14 základních barev-typů, které se mohou libovolně kombinovat. 14 typů dělíme na čtyři základní skupiny:

  • Fyzická skupina: ČERVENÁ, ORANŽOVÁ, MAGENTA
  • Mentální skupina: ŽLUTÁ,TĚLESNĚ ZLATÁ, MENTÁLNĚ ZLATÁ, CITLIVĚ ZLATÁ, MILUJÍCÍ ZLATÁ, ZELENÁ
  • Emocionální skupina: MODRÁ, LEVANDULE
  • Duchovní skupina: FIALOVÁ, KRYSTAL, INDIGO

Žádná z těchto barev není lepší ani horší, všechny jsou zásadně důležité pro celé spektrum lidstva. Každý člověk může znát kromě krevní skupiny i barvu své aury, se kterou se narodil. Celý život se nemění, tak jako se nemění charakterové vlastnosti člověka. Je to klíč k sebepoznání, otevření naší duše. Skrze barvu se dozvíme, k čemu máme vlohy, díky ní si můžeme dobře zvolit vhodné zaměstnání.

Abychom žili šťastně a spokojeně, záleží obvykle na našich vztazích. Chceme pochopit a porozumět svým partnerům, spolupracovníkům, svým dětem. V aurické typologii se dozvíte odpovědi na otázky: Jaký typ osobnosti jste? Jaké jsou vaše cíle, a smysl vaší existence? Na jaké rovině převážně žijete svůj život – na tělesné, mentální nebo emocionální? Jaké jsou vaše postoje k práci, k penězům, rodině, sexu? Jaká zaměstnání jsou pro vás nejvhodnější? Co pro vás znamená úspěch? Jaké máte kladné vlastnosti a jaké záporné rysy? Jak zlepšovat své kladné rysy? Hodíme se k sobě?

Člověk je jediný tvor na zemi, který má dar poznat sám sebe, a tak bychom toho měli využít.