Obezita, nadváha

Nadměrné ukládání tuku v těle je nemoc, která ohrožuje naše zdraví a v podstatě i exitenci organismu. Je předchůdcem nebezpečných nemocí, např. chorob srdce a cév, cukrovky, kloubních a kožních nemocí, depresí.

Dieta = střídavé hladovění a přejídání vede rovnýma nohama k nemocem. Už jenom krátkodobé „stravování se“ podle některé z doporučených diet zatěžuje organismus, potože tělo nedostává celou řadu důležitých stavebních látek, které v dietách chybí. Každá dieta je jednostranná, takže zásadně organismu škodí. Zdravé hubnutí cestou diet neexistuje.

Monodiety též nezabírají, protože jsou ještě jednostrannější než ty jednostranné.

Obezita je následek více faktorů, přičemž rozhodující mohou být:

 •  psychické potíže
 •  nevhodný pitný a stravovací systém
 •  zanešení střeva (organismus nedostává potřebné a stále žádá potravu, střevo se dále více zanáší a tím se ocitáme v bludném kruhu. Výsledkem jsou velké disharmonie zpravidla do deseti let. Varující je světové prvenství občanů ČR v rakovině tlustého střeva, ale s tím souvisí mj. i prvenství v pití piva)
 •  nedostatek základních enzymů v těle zrozených (užívání koenzymů a jiných umělých enzymů problém neřeší), přičemž genetický vliv má vliv pouze u 7% světové populace, což se dá též léčit. Argumentace, že maminka je tlustá a já budu také, protože je to v genech, je málo pravděpodobné. Jedná se zpravidla o „zděděný“ chybný pitný a výživový systém.

Jak levně, zdravě a bez jo-jo efektu, tedy trvale zhubnout?

Bez vody pité ve správnou dobu nelze zdravě hubnout, protože připravené enzymy i hormony nedostávají impuls k trávení přijaté potravy.

Pro urychlení hubnutí a tím zároveň regeneraci organismu doporučujeme přidávat do vody glukanové energetické přípravky, které obsahují důležité nenasycené mastné kyseliny, jež působí tak, že blokují vstřebávání tuku do buněk. Uvedené přípravky podporují mj. odolnost organismu, podílí se na snižování vysokého krevního tlaku, jako i hladiny LDL cholesterolu v krvi. Pomáhají při obnově jaterních buněk a urychlují regeneraci organismu. Je to přirozený způsob nejen detoxikace, ale především posílení imunitního systému a tím celého organismu bez vedlejších účinků. Aplikaci uvedených přípravků vřele doporučujeme, protože prakticky u všech obézních lidí jsou zjišťovány ne nepodstatné disharmonie.

Štíhlá postava se bez správného výživového a pitného režimu neobejde.

Nenuťte se k dietám.
Jedním ze základních problémů se zdravím nejenom obézních lidí je to, že nepijí dostatek vody před jídlem. Další problémy pak vyvolává pojídání mezi jídly, které zbytečně vysiluje a do činnosti uvádí celý trávicí systém kvůli drobnému „zobnutí“ si.
Diety jsou v podstatě nepromyšlené hladovění a okrádání organismu o komplexnost výživových látek.
S rostoucím zájmem o diety, především u žen před každým létem, narůstá na podzim počet klientů a pacientů s problémy zažívacího ústrojí.
Účelové hubnutí později přivádí autonomní nervový systém do stresové situace a klienta k tzv. jojo-efektu.
Pak nastoupí tzv. drastické diety, což je příčina vážných zdravotních disharmonií vzhledem k nepřiměřenému zatěžování organismu a k ochuzování se o mnoho nenahraditelných látek, které drastická dieta bezpodmínečně vyloučí z přijímané potravy.
Různé přísné diety vedou k abnormálnímu hladovění, k týrání psychiky i celého těla, a se ztrátou kilogramů člověk ztrácí i sebejistotu.

Diety současnosti – nejohranější odrhovačka.
Jediný způsob jak si udržet nejenom skvělou postavu, krásné a pružné tělo, příjemnou psychickou pohodu a přitom se najíst oblíbených jídel, je správný výživový systém v souladu s nitrem člověka a doposud nevyužívaný progresivní pitný režim.
Tyto dva faktory, jenž vám obrátí uspěchaný život na ruby, tedy k trvalé pohodě, jsou základem vašeho dlouhodobého zdraví.
Nečekejte další neznámou dietu. Naše osvědčená metoda je přirozený způsob stravování 3x denně a pití podle pitného režimu bez omezování v příjmu potravy.
Je to nový životní styl právě do současné hektické doby, když se člověk nemusí stát asketem, ani omezovat své chutě, ale ani otrokem různých dietních mágů.

Naše metoda má tyto osvědčené přednosti:

 • člověk může najít Sebe sama ve spleti manipulátorů
 • je to způsob jak předcházet nemocem a vyčerpanosti
 • je to ochrana před předimenzováním odpadními látkami, hromadění únavy, bolestí a vzniku zhoubných nemocí
 • je to způsob, jak v sobě najít potřebné energetické zdroje a jak z nich efektivně čerpat
 • respektuje originalitu každého jednotlivce, nic nezlehčuje, nezobecňuje, ale ani nic nekomplikuje
 • je to obrana proti nezdravé výživě a nesprávnému způsobu života
 • je to cesta jak najít v sobě schopnost rozlišovat co člověku prospívá a co mu škodí – mít větší citlivost
 • je to cesta, jak objevit svoji životní sílu, jak se zbavit současných zdravotních problémů
 • jak posilovat jednotlivé orgány a systémy v lidském těle podle svého zájmového zaměření (sportovci, herci, dělníci atd.) a jak neublížit ostatním orgánům a systémům lidského těla
 • u této formy stravování dochází k uvolňování při ztuhlosti svalů a současně k zpevňování, k přirozené elasticitě a potřebnému objemu, jenž ladí s celkovým tělesným vzhledem
 • je to způsob jak vyzařovat intenzivněji pozitivní energii a získat tak spoustu příjemných přátel
 • tento způsob dokáže efektivně stimulovat přirozenou látkovou výměnu a odstraňovat z těla patogenní látky
 • je to ideální cesta jak hubnout bez vedlejších negativních účinků
 • je to přirozený proces detoxikace organismu bez vnějších negativních zásahů