Nemoci a jejich léčení

Naše léčení (harmonizace) je založeno především na nápravě disharmonií především samotným pacientem. Jedná se především o dodržování pitného režimu, změnu ve stravovacím systému při dodržování biorytmů. Tato opatření jsou nutná k odstranění všech i těch nejvážnějších disharmonií.  K tomu doporučujeme užívat bylinné přípravky s beta-glukanem, užívání Vám nastavíme individuálně v závislosti na diagnostikovaných nemocích pomocí irisdiagnostiky s cílem posílit především Váš imunitní systém , dodat  Vám energii a a tím harmonizovat Vaše oslabené jednotlivé orgány.

Chronický únavový syndrom

Jde o komplexní onemocnění charakterizované nezměrnou únavou, projevující se hlubokým vyčerpáním, naprostou ztrátou výdrže a celou řadou dalších příznaků. Více informací »

Chlamydie

Clamydie patří mezi nejrozšířenější mikroorganismy v přírodě. Parazitují v lidských buňkách a vylučují do těla hostitele endotoxin a způsobují tak trvalé, nepříjemné, bolestivé zdravotní potíže. Napadají zejména močové a pohlavní orgány, plíce, klouby, mozek. Více informací »

Rakovina

Jsou-li v těle procesy rozmnožování nebo dělení buněk narušeny, buňky bují nahodile a poškozují zdravé tkáně. Imunitní systém za normálních okolností tyto změny zjistí a bující buňky zničí, ale z abnormálních buněk, která tomuto „dohledu“ unikly, může vzniknout nádor. Více informací »

Artróza, klouby

Genetický vliv u tohoto onemocnění představuje jen mizivé procento, přičemž na rentgenových snímcích lidí ve věku kolem 40 let najdeme u 90% vyšetřených artrózní změny kloubů. Více informací »

Obezita, nadváha

Nadměrné ukládání tuku v těle je nemoc, která ohrožuje naše zdraví a v podstatě i exitenci organismu. Je předchůdcem nebezpečných nemocí, např. chorob srdce a cév, cukrovky, kloubních a kožních nemocí, depresí. Více informací »

Infekční nemoci

Klinické i experimentální studie potvrdily významné zlepšení a zrychlení léčby infekčních onemocnění virového, bakteriálního, plísňového i parazitálního původu, při indikaci b-1,3-D-glukanu. Více informací »

Cukrovka – diabetes mellitus

Diabetes mellitus, projevem je zvýšená hladina cukru v krvi. Na její regulaci se podílí hormon inzulín. Ten pomáhá buňkám v těle “vychytávat“ cukr, aby ho mohly využít jako zdroj energie. Příčinou cukrovky je potom nedostatečné působení hormonu inzulínu v cílových buňkách. Více informací »